Menu

Google’ın Yapay Zekası Bard, YouTube Görüntü İçeriğini Tahlil Edebilecek

Google, Bard isimli yapay zeka sohbet robotunun yeteneklerini artırmak için yeni adımlar atıyor. Arama devi, Bard’ın YouTube görüntü içeriğini manaya yeteneğini genişletmeye karar verdi. Bard, kazandığı yeni yeteneklerle birlikte YouTube üzere büyük bir …

admin 3 ayönce 0

Google, Bard isimli yapay zeka sohbet robotunun yeteneklerini artırmak için yeni adımlar atıyor. Arama devi, Bard’ın YouTube görüntü içeriğini manaya yeteneğini genişletmeye karar verdi. Bard, kazandığı yeni yeteneklerle birlikte YouTube üzere büyük bir kaynaktan anlık olarak ilgili bilgileri çıkarabilecek ve kullanıcılara sunacak.

Google, daha derin etkileşim sağlamak için Bard’ın YouTube uzantısını genişlettiğini ve asistanın görüntüler hakkında daha güçlü etkileşimler sunacağını söylüyor. Görünüşe nazaran bunlar Google’ın Bard ve YouTube entegrasyonu için attığı birinci adımlar. Şirket kek pişirme tanımları arayan bir kullanıcı örneği vermiş. Kullanıcı zeytinyağlı kekin nasıl yapılacağını öğrenmek istiyor ve tanımda kaç yumurta gerektiğini bulmak için bir görüntüyü incelemek yerine Bard’a gerekli yumurta sayısını sorabiliyor. Böylece araştırma yapan kişi vakitten da tasarruf etmiş oluyor.

YouTube uzantısını aktifleştirdikten sonra Bard’a görüntüler hakkında sorular sorabilirsiniz. Öğrenmek istediğiniz bir hususla ilgili bilgiler bulmasını isteyebilir, ayrıyeten görüntü içeriğiyle ilgili detaylar talep edebilirsiniz.

Google tarafından geliştirilen Bard platformu ChatGPT ve Bing üzere tahlillerle rekabet ediyor. Bard’ın yapay zekası rakipleriyle kıyaslandığında birçok açıdan eleştiriliyordu. Google da YouTube üzere büyük bilgi havuzlarından yararlanarak yapay zekasını insanlara duyurmaya çalışıyor.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

Etiketler
– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks