Menu

Yeni Deadpool 3 fragmanı yayınlandı!

Yeni Deadpool 3 fragmanı, Wolverine ve Marvel’ın matrak kahramanı Deadpool’un ilgisini husus alıyor. İşte o fragman!

admin 2 haftaönce 0

Uzun müddettir Marvel hayranlarının heyecanla beklediği Deadpool 3 için sonunda yeni bir fragman yayınlandı. Fragmanda Deadpool ve Wolverine’in ilgisi anlatılıyor. Gelin yeni Deadpool 3 fragmanına birlikte göz atalım.

Yeni Deadpool 3 fragmanı: “Deadpool & Wolverine”

Fragmanda, sırasıyla Ryan Reynolds ve Morena Baccarin tarafından canlandırılan Wade Wilson, nam-ı öbür Deadpool ve partneri Vanessa ile karşılaşıyoruz. Deadpool 2’deki olayları takip eden vakit çizelgesi belirsizliğini koruyor. Lakin, Loki dizisinde yaşananlardan dolayı Deadpool’un da vakit çizelgesinin bozulması pek mümkün.

Kaosun ortasında Deadpool dördüncü duvarı yıkarak Disney’in satın almasını ve karakterinin Marvel Sinematik Evreni’ne entegrasyonunu anlatıyor. Fragmanın öne çıkan anlarından biri, Fox’un eski X-Men sinemalarından karakterlerle bir kesişme olduğunu düşündüren, yok edilmiş bir 20th Century Fox logosunun yer aldığı bir savaş alanının görülmesi. Bu cins ikonik imajların yer alması, Deadpool 3’te hangi mutantların görünebileceğine dair söylentilere de yol açtı.

Fragmanın kışkırtıcı ipuçlarına karşın, Hugh Jackman tarafından canlandırılan Wolverine’in yokluğu, daha fazlası için merak ve heyecan uyandırıyor. Fragmanda Wolverine’i kamera dışında tutmaya yönelik kasıtlı karar, heyecanı da düzgünce katlıyor.

Film, 26 Haziran 2024 tarihinde vizyona girecek, hasebiyle çok bir mühlet kalmadı. Yeni Deadpool 3 fragmanını beğendiniz mi? Heyecanlı mısınız? Niyetlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks