Menu

Tanınan aşçılık dizisinin yeni dönem çıkış tarihi aşikâr oldu

Başrolünde Jeremy Allen White’ın yer aldığı aşçılık dizisi The Bear 3. dönem çıkış tarihi muhakkak oldu. İşte detaylar!

admin 2 haftaönce 0

FX İdare Heyeti Lideri John Landgraf, 9 Şubat’ta yaptığı heyecan verici açıklamayla, FX’in beğenilen dizisi The Bear’ın merakla beklenen yeni dönemini duyurdu. İşte The Bear 3. dönem çıkış tarihi!

The Bear 3. dönem çıkış tarihi, 2024 Haziran olarak belirlendi!

The Bear yeni dönemi için tarih, Haziran olarak belirlendi. Evvelki dönemlerin formatına emsal formda, tüm kısımlar tek seferde yayınlanacak ve izleyiciler, evvelki dönemlere misal halde kesintisiz bir halde tüm dönemi izleyebilecek.

Prodüksiyonun 26 Şubat’ta başlaması planlanırken, Emmy ödüllü bu dizinin devamı merakla bekleniyor. The Bear, son Emmy Ödülleri’ndeki muvaffakiyetinin da gösterdiği üzere, şimdiden dizi kesiminde kendine seçkin bir yer edindi.

En Düzgün Güldürü Dizisi, Jeremy Allen White’a Güldürü Dizilerinde En Güzel Erkek Oyuncu ve Ayo Edebiri’ye Güldürü Dizilerinde En Âlâ Yardımcı Bayan Oyuncu ödüllerinin de ortalarında bulunduğu 10 mükafatla dizi, çağdaş televizyonun demir başları ortasına girmeye hazır.

Landgraf, yaptığı açıklamada gerek güldürü gerek dram daha birçok diğer dizinin de 2024 yılında yayına gireceğini belirtti. Lakin natürel ki büyük bir kitle The Bear yeni dönemi için heyecanlıydı.

Siz The Bear dizisi hakkında ne düşünüyorsunuz? Dizi ülkemizde şu anda Disney Plus platformunda yayınlanıyor. Dizinin yeni dönemini bekliyor musunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

Etiketler
– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks