Menu

Sims rakibi oyunun çıkış tarihi aşikâr oldu!

Sims’e en güçlü rakiplerden biri olarak görülen Paralives için bir çıkış tarihi aralığı verildi. Gelin ayrıntılara birlikte göz atalım!

admin 2 haftaönce 0

The Sims serisinden ilham alan bağımsız bir hayat simülasyonu oyunu olan Paralives, kısa bir mühlet evvel geliştirme güncellemesini açıkladı. Açıklanan güncellemeler ortasında oyunun hangi platforma hangi tarihte çıkacağı da yer alıyor. İşte detaylar!

Paralives, 2025 yılında PC ve Mac’e geliyor

Oyun, 2025 yılında PC ve Mac kullanıcıları için planlanan erken erişime açılacak. Paralives, oyunculara bebek meskeni gibisi bir ortamda sanal ömürleri yönetmeye misal sürükleyici bir tecrübe sunmayı amaçlıyor.

Geliştirme güncellemesi görüntüsünde, Paralives’in oynanış mekaniği hakkında bilgi veren birkaç yeni özellik sergilendi. Bu özellikler ortasında karmaşık iş ve meslek sistemleri, dinamik alaka mekanikleri, Parafolks olarak bilinen oynanabilir karakterler için detaylı bir kişilik sistemi ve davranışlarını ve etkileşimlerini etkileyen kapsamlı bir gereksinim ve istek sistemi yer alıyor.

Paralives’in dikkat alımlı bir istikameti de çıkış sonrası içeriğe yaklaşımı. Çoklukla fiyatlı indirilebilir içeriklere (DLC) dayanan The Sims serisinin bilakis, Paralives oyuncu tabanına fiyatsız genişlemeler sunacak. Bu karar, The Sims serisine yöneltilen yaygın bir eleştiriyi ele aldığı için oyunculardan ilgi ve övgü topladı.

İlk olarak E3 2021’de tanıtılan Paralives, tanıdık lakin yenilikçi oyun mekanikleri ile izleyicileri etkiledi. The Sims üzere başka bebek meskeni hayat simülasyonu oyunlarını anımsatsa da Paralives, ayrıntılı mobilya ve tasarım özelleştirme özellikleriyle farklılaşarak oyunculara sanal dünyalarını şekillendirmede gibisi görülmemiş bir yaratıcı özgürlük sunuyor.

Güçlü inşa araçlarına ek olarak Paralives, oyuncuların Parafolks’larını çeşitli ömür olaylarında yönlendirebilecekleri, başka karakterlerle etkileşime girebilecekleri, aile kurabilecekleri, meslek yapabilecekleri ve günlük hayatın karmaşıklıklarında gezinebilecekleri bir simülasyon modu sunuyor.

Geliştirme güncellemesinde öne çıkan bir özellik, oyunculara Parafolklar ortasındaki münasebetlerin gelişimini özelleştirmek için seçenekler sunan kartlar sistemi. Bu sistem, dallanan diyalog ağaçları ve aksiyon çarklarının ögelerini birleştirerek oyuncuların oyundaki bireyler ortası irtibatların tabiatını tanımlamasına imkan tanıyor. Siz ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks