Menu

Silent Hill 2 Remake hakkında neden hiç bilgi paylaşılmıyor? Geliştiriciler açıkladı

Silent Hill 2 Remake hakkında çok uzun müddettir bir duyuru yayınlanmaması hakkında geliştiriciler açıklama yaptı.

admin 3 ayönce 0

Geçtiğimiz yıl, Konami nihayet Silent Hill’in tekrar canlandırılacağını duyurdu ve birden fazla oyun projesi ve yeni bir sinema vaat etti. Bu projeler ortasında Bloober Team tarafından geliştirilen ve merakla beklenen Silent Hill 2 Remake de yer alıyor.

Uzun vakittir Silent Hill 2 Remake hakkında bir duyuru yapılmıyor

Başlangıçtaki heyecana karşın, Silent Hill 2 Remake’e ait güncellemeler, duyurulmasından bu yana çok az yapıldı. Bunun bugüne kadarki en kıymetli projeleri olduğu bilinen Bloober Team, oyun hazır olana kadar detayları açıklamak konusunda temkinli davrandı.

Bununla birlikte, hayranlar huzursuz olmaya başladı ve X platformundaki bir kullanıcı Bloober Team’e ulaşarak güncelleme eksikliği konusundaki hayal kırıklıklarını lisana getirdi.

Bloober Team karşılık olarak, oyun projesiyle ilgili irtibatın yayıncı Konami’ye ilişkin olduğunu açıkladı. Geliştirici stüdyo, Silent Hill 2 Remaake’e ait güncelleme ve bilgilerin Konami’nin sorumluluğunda olduğunu ve hayranların sorularını yayıncıya yönlendirmeleri gerektiğini vurguladı. Şu ana kadar Konami’den Silent Hill 2 Remake için yeni ayrıntıların ne vakit yayınlanacağına dair resmi bir açıklama gelmedi.

Bloober Team Remake’in hala devam ettiğini doğrulasa da, Konami’den güncelleme gelmemesi hayranların resmi haberleri merakla beklemesine neden oldu. Mart 2024’te potansiyel bir çıkış tarihi de dahil olmak üzere birtakım sızıntılar ortaya çıktı, lakin hiçbir şey çevrimiçi olarak resmen onaylanmadı. Bu durum, Konami’den projeyle ilgili bir sonraki güncellemeyi merakla bekleyen yahut potansiyel sızıntılara dikkat eden hayranları belirsizlik içinde bıraktı.

Silent Hill 2’nin tekrar imali endişe serisinin hayranları için büyük ehemmiyet taşıyor ve hepimizin ortak umudu, Konami’nin merakla beklenen bu projeyi çevreleyen meçhullüğü hafifletmek için çok muhtaçlık duyulan güncellemeleri yakında sağlaması. Siz Silent Hill 2 Remake için heyecanlı mısınız? Ne düşünüyorsunuz? Niyetlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks