Menu

Rockstar’ın Sızıntılar Yüzünden Mahkemeye Kadar Gittiği GTA 6’ya İlişkin Bir Oynanış Görüntüsü Daha Sızdırıldı

Rockstar Games’ın yayımlanması için gün saydığımız GTA 6 oyununa dair bir görüntü daha sızdırıldı. Böylece pek net olmasa da oyunun grafiklerine dair pek çok teknik ayrıntı, gün yüzüne çıktı.

admin 3 ayönce 0

2013 yılında tanıttığı GTA 5 oyunu ile daha çok ünlenen Rockstar Games, birçok oyuncunun hayranlığını kazandı. Fakat yaklaşık bir sene evvel GTA 5’e resmî dayanağını kesen Rockstar Games, bir müddettir GTA 6 için kolları sıvamış durumda.

“GTAVIAR” isimli bir X kullanıcısı, GTA 6’ya dair bir oynanış videosu sızdırdı. Oyunun grafiklerine dair pek çok ayrıntı barındıran videoda, Lucia isimli bayan karakteri net bir biçimde görebiliyoruz. Lakin görüntünün kalitesi çok yüksek olmadığı için grafiklere dair teknik detaylar pek net görülemiyor.

GTA 6’ya ilişkin sızdırılan oynanış görüntüsü:

“GTA 6 son sürümden evvelki sızıntı.

6 gün.”

Sızıntının yer aldığı gönderide “6 gün” vurgusu yapılıyor. 6 gün sonra oyun ile ilgili neyle karşılacağız, pek bilinmiyor ama oyunun final imgeleri ile müsabakamız mümkün. 

Eminiz ki pek çok oyunsever, oyunun yayımlanma tarihini öğrenmeden evvel bu sızıntıları gördüklerinde bile heyecanlanıyordur. Zira uzun bir müddettir hakkında çok şey yazılıp çizilen GTA 6’nın yayımlanmasını biraz daha bekleyeceğiz. 2024 yılının birinci çeyreğinde yayımlanacağı düşünülen GTA 6, beklendiği üzere Vice City’de geçecek. 

GTA 6 ile ilgili ilginizi çekebilecek öbür içeriklerimiz:

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

Etiketler
– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks