Menu

Rockstar’ın GTA 6 Fragmanı Duyurusunu Başka Oyun Şirketleri de Takip Etti

Rockstar Games’in paylaştığı GTA 6 duyurusu, toplumsal medyada öteki şirketlerin ortasında akım hâline geldi.

admin 3 ayönce 0

Yıllar geçti. Kimimiz umudumuzu yitirdik, kimimiz de başımızı dik tutup bu anın hayaliyle yanıp tutuştuk. En sonunda Rockstar, bir sonraki GTA oyunu için paylaşacağı fragmanın tarihini paylaştı. Yalnızca paylaşılan duyuru görseline bakarak bile sayısız spekülasyonun yapıldığı bu paylaşım, toplumsal medyada öbür şirketler tarafından da takip edildi.

Görseldeki palmiyelerden, yazıdaki 1 ve 5’ten 6 manasının çıkarılması, kullanılan renklerin Vice City oyununu andırması ve bunlara misal farklı ayrıntılar, öbür oyun firmaları tarafından da takip edildi. Alışılmış bu durum akıma dönmeden evvel yapanlar da alay konusu hâline geldi.

Rockstar’ın ana duyurusu:

Rockstar duyurusunu takip eden başka oyunlar ve şirketler:

Fall Guys:

Halo Infinite:

Call of Duty: Warzone

Rockstar Games’in GTA 6 fragmanı duyurusu, aktüel olarak 1 milyondan fazla beğeni aldı ve 118,6 milyon defa görüntülendi. Hâlâ etkisini sürdürmekte olan bu duyurudan tam olarak ne elde edeceğimizi görebilmek için 5 Aralık 2023, saat 17:00’ı beklememiz gerekiyor.

Rockstar, daha evvel de fragmanın haberini vermişti.

Gelecek ay Rockstar Games’in 25. yılını kutlayacağız. Dünya çapındaki oyuncularımızın inanılmaz dayanağı sayesinde hakikaten tutkulu olduğumuz oyunlar yaratma fırsatına sahip olduk.

Siz olmasaydınız, bunların hiçbiri mümkün olmazdı. Bu seyahati bizimle paylaştığınız için hepinize çok minnettarız.

Rockstar Games, 1998 yılında görüntü oyunlarının da öteki cümbüş cinsleri kadar kültür açısından vazgeçilmez olabileceği fikri üzerine kuruldu ve bu evrimin bir kesimi olma gayretlerimizde sevdiğiniz oyunları yarattığımızı umuyoruz.

Aralık ayı başlarında bir sonraki Grand Theft Auto’nun birinci fragmanını yayınlayacağımızı size duyurmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Bu tecrübeleri sizlerle daha uzun yıllar paylaşmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Fragman yayınlandığında fragman analizimizi sizinle paylaşıyor olacağız. 

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks