Menu

Murat Kurum’un telefonunda ne var?

“Telefonunda ne var?’’ görüntü serimizde bu sefer konuğumuz AK Parti İBB Lider Adayı Murat Kurum oldu. Murat Kurum’un telefonunda ne var?

admin 2 haftaönce 0

“Telefonunda ne var?’’ görüntü serimizde bu defa konuğumuz AK Parti İBB Lider Adayı Murat Kurum oldu. Murat Kurum hangi telefonu ve uygulamaları kullanıyor? İşte karşılığı.

Murat Kurum’un telefonunda ne var?

Eski Etraf, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı olan artık ise önümüzdeki seçimlerde İBB Lider Adayı Murat Kurum, iPhone 13 Pro kullanıyor. Boyutu ve hafiflik konusunda bu modeli tercih ettiğini belirten Kurum, grup elbise ceplerinde daha rahat taşıdığını söyledi.

Fazla sayıda uygulama kullanan Murat Kurum, bu uygulamalar ortasında bir birçoklarını yardımcılarının kullandığını, toplumsal medya hesaplarını da onların organize ettiğini aktardı.

Murat Kurum kimdir?

Murat Kurum, 1976 yılında Ankara’da doğdu. Birinci ve orta tahsilini Ankara’da tamamladıktan sonra, Konya Selçuk Üniversitesi Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği kısmından 1999 yılında mezun oldu.

2018 yılında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Etraf ve Şehircilik Bakanı olarak atanan Kurum, 2021 yılında bakanlığın isminin “Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı” olarak değiştirilmesinde rol oynadı.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı misyonundan ayrılmasından sonra 2023 Türkiye genel seçimlerinde İstanbul Milletvekili olarak seçilmiş ve TBMM Etraf Kurulu Lideri olarak vazife yapıyor. 2024 Türkiye lokal seçimlerinde AK Parti’den İstanbul Büyükşehir Belediye lideri adayı oldu.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

Etiketler
– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks