Menu

Knuckles dizisinden birinci fragman geldi

Dün oynanan Üstün Bowl öncesi yayınlanan fragmanlar ortasında merakla beklenen Knuckles dizisi fragmanı da vardı.

admin 2 haftaönce 0

Sonic the Hedgehog sinema uyarlamasının birinci spin-off’u olacak Knuckles dizisinin Üstün Bowl fragmanı heyecan yarattı. Birinci sefer 26 Nisan 2024’te Paramount+’da yayınlanacak olan dizi, 2022 üretimi Sonic the Hedgehog sinemasındaki rolünü yine canlandıran Idris Elba’nın seslendirdiği Knuckles’ı tanıtıyor.

Knuckles dizisi fragmanı, Harika Bowl’da yayınlandı

Super Bowl öncesinde yayınlanan fragman büyük ilgi gördü ve toplumsal medya platformlarında Paramount+ dizi fragmanları ortasında rekor kırdığı bildirildi. Paramount, Knuckles’ı tanıtmak için Nickelodeon’da yayınlanan Harika Bowl’un aile dostu atmosferinden yararlandı ve sevilen Nickelodeon favorilerinin yanı sıra dizinin karakterlerinin görünümlerini sergiledi.

Knuckles, tıpkı 2022 imali Sonic sinemasında olduğu üzere Idris Elba tarafından seslendirilecek. Sonic the Hedgehog sinemalarının gişedeki başarısı, kâr manasında da muvaffakiyet yakaladı. Sinema, toplam 195 milyon dolarlık bütçeye karşılık 725,2 milyon dolarlık global gişe hasılatı elde etti.

Sonic’in üçüncü sinema sinemasının 20 Aralık 2024’te gösterime girmesi planlanıyor ve haberler Shadow ve Rouge’un da takıma dahil edileceğini gösteriyor. Knuckles dizisi, 26 Nisan tarihinde birinci 6 kısmıyla birlikte Paramount+ platformunda yayına girecek.

Dizinin şu an için Türkiye’de hangi platformda yayınlanacağı bilinmiyor. Lakin belirli olduğu an sizlerle buradan paylaşacağız. Knuckles, Sonic’in akabinde franchise’daki en sevilen karakter desek abartmış olmayız. Siz Knuckles dizisi fragmanı hakkında ne düşünüyorsunuz? Niyetlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

Etiketler
– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks