Menu

Her Ay Yarım Milyon Dolar Harcayan Palworld Grubu, ‘Her Durum İçin’ Çalışan Arıyor

Çok kısa müddette büyük kitlelere hitap etmeyi başaran Palworld, yarın yokmuş üzere çalışan arayışına girdi.

admin 2 haftaönce 0

Geçtiğimiz haftalarda erken erişim olarak oyunseverlerle buluşan Palworld, yayımlanır yayımlanmaz oyun dünyasının bir numaralı gündemi olmuştu. Oyuncu sayısı inanılmaz bir ivmeyle yükselen Palworld, anlık 2,1 milyon oyuncuya ulaşarak Counter-Strike 2’nin rekorunu dahi kırmış ve Steam’de tüm vakitlerin en yüksek anlık oyuncu sayısına sahip 2. oyunu olmuştu.

Bunun bedeli olarak da sunucu masrafının her ay yarım milyon dolara  ulaştığını gördük. Tanınan olması sayesinde bunun üstesinden gelebilen oyun, geliştirici takımın söylediğine nazaran her telden çalışana gereksinim duyuyor. Grup, kelam konusu duyurusunu X hesabı üzerinden yaptı.

Planlama ve mühendislik konumları öncelikli.

Ekibin Japonca yaptığı paylaşımın çevirisi şu formda:

Palworld’de yapmak istediğimiz çok şey var lakin önemli manada çalışan eksiğimiz var! ! ! Tüm konumlar için işe alım yapıyoruz, lakin bilhassa planlama/mühendislik konumlarında çalışma arkadaşları arıyoruz! Hangi oyun motorunda deneyimli olduğunuz fark etmeksizin büsbütün yeni bir oyun yaratmakla ilgileniyorsanız lütfen başvurun! !

Ocak ayının sonunda, Steam ve Xbox platformlarında toplam 19 milyonu aşkın oyuncuya ulaşan oyun, çok kısa bir müddette bu sayıya ulaşmıştı. Palworld’de yer alan ve 1800’leri anımsatan çalışma kaidelerine kıyasla epey esnek saatlerin sunulduğu bu şirkette bahtınızı deneyebilirsiniz. Lakin Tweet’in kendisinden de çıkarabileceğimiz üzere Japonca bilmek ve Japonya’da ikamet etmek büyük artılar olacak üzere görünüyor.

Pocketpair’ın iş ilanlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

Etiketler
– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks