Menu

GTA 6 fragmanı gerçek hayatta çekildi, toplumsal medya sallandı!

Yayınlandığı günden bu yana popüleritesini kaybetmeyen hatta giderek artıran GTA 6 fragmanı gerçek hayatta çekildi. İşte ayrıntılar…

admin 2 haftaönce 0

5 Aralık 2023 tarihinde GTA 6 fragmanı hiç beklenmeyen bir biçimde yayınlandı. Olağanda makul bir saati olan fragman, X’teki (eski ismiyle Twitter) bir kullanıcı yüzünden erken yayınlanmak zorunda kaldı. Bu kullanıcı fragmanı sızdırdığı için Rockstar Games, fragmanı beklenenden erken yayınladı. Gerçekten fragman ziyadesiyle ilgi gördü ve artık de GTA 6 fragmanı gerçek hayatta çekildi. İşte o video!

GTA 6 fragmanı gerçek hayatta çekildi

5 Aralık’ta Youtube’da yayınlanan GTA 6 fragmanı şu an 174 milyon izlenmeye sahip. Bu derece tanınan olan fragmanı, Fransız bir Youtuber fragmanın çekildiği yere gidip gerçeğini çekmek istedi. Bu isteğini gerçekleştirmek için Miami’ye giden Youtuber, fragmanda gözüken yerleri bulup gibisi klipler elde etmeye çalıştı. Ortaya çıkan proje ise aşağıdaki üzere oldu.

A French YouTuber went to Miami and reshot the GTA VI trailer
byu/EtimmT inGTA6

Çekilen görüntüde fragmandaki üzere canlı ve coşkulu renkler göze çarpıyor. Elbette imgelerde bir oynama olabilir lakin fragmanın yansıttığı havayı vermiş üzere görünüyor. Toplumsal medyada da hayli ilgi alan görüntü kısa müddette viral oldu.

Fragman yayınlandığı günden beri birçok defa taklit edildi. GTA 5’te hatta öbür başka oyunlarda dahi taklit edilen fragman her geçen gün daha fazla tanınan oldu. Oyuncular heyecanla GTA 6’yı beklemeye başladı. Oyun çıktığında ortaya çıkacak yeni olaylar da merak ediliyor.

GTA 5’te çalışmış Mike York isimli bir geliştirici, YouTube’tan paylaştığı görüntüde PC sürümüne ait ayrıntıları verdi. York’a nazaran Rockstar, PlayStation ve Xbox üzere platformlardaki satışlar nedeniyle birinci olarak konsol sürümlerine odaklanıyor. Bu platformları optimize etmeye öncelik veren Rockstar, kaynaklarını konsol tecrübesini düzeltmeye odaklıyor.

Konsol sürümü tamamlandıktan sonra ise dikkatini PC versiyonuna çeviriyor. Bu da GTA 6’nın, 2025’te Xbox ve PS için sunulduktan sonra PC’ye geleceği manasına geliyor. York, konsollara kıyasla bilgisayarlardaki farklı kurulumlara optimizasyonun güç olduğunu söz etti. Yani oyuncuların biraz beklemesi gerekecek.

Peki siz bu mevzu hakkında neler düşünüyorsunuz? Niyetlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

Etiketler
– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks