Menu

Diablo 4 Fiyatsız Deneme Süreci Steam’de Başladı

Hala Blizzard’ın aksiyon rol yapma oyunu Diablo 4’ü satın almak konusunda kararsızsanız kaçırılmayacak bir fırsatını var. Blizzard, 28 Kasım tarihine kadar Steam üzerinden Diablo 4 fiyatsız deneme sürecini başlatmış durumda. Fiyatsız oyun müddeti …

admin 3 ayönce 0

Hala Blizzard’ın aksiyon rol yapma oyunu Diablo 4’ü satın almak konusunda kararsızsanız kaçırılmayacak bir fırsatını var. Blizzard, 28 Kasım tarihine kadar Steam üzerinden Diablo 4 fiyatsız deneme sürecini başlatmış durumda. Fiyatsız oyun mühleti boyunca oyundaki oynanabilir karakterlerini 20. düzeye kadar yükseltebilecek.

Oyunu almaya karar verirseniz Steam Sonbahar İndirimi kapsamında oyunun tamamını satın alırken de tasarruf edebilirsiniz. Oyunun Steam’deki tüm sürümlerinin fiyatı yüzde 40 oranında düşürüldü. Doğal ki Valve’nin oyun mağazasının ülkemizde artık maalesef TL yerine dolar ile ödeme kabul etmesi sonucu fiyatlar epeyce yükselmiş durumda. Oyunun fiyatları şu andaki indirimle sürüme nazaran 41,99 ile 59,99 dolar ortasında değişiyor.

Şu anda oyun, Dönem 2 içerik güncellemesinin ortasında lakin 5 Aralık’ta altı haftalık yeni bir oyun sonu aktifliği olan Abattoir of Zir yayına girecek. 12 Aralık’ta ise üç hafta sürecek tatil aktifliği olan Midwinter Blight başlayacak.

Blizzard’ın Diablo 4’ün birinci büyük fiyatlı genişleme paketi olan Vessel of Hatred’i BlizzCon 2023 etkinliğinde duyurduğunu da hatırlatalım. Genişleme paketi 2024 sonlarında piyasaya sürülecek.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

Etiketler
– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks