Menu

Çantamdan neler çıktı?

Pembe Teknoloji’nin Kurucusu Seda Alkan bu görüntüde çantasındaki birbirinden şık aksesuarları anlattı. İşte görüntü.

admin 2 haftaönce 0

Teknolojinin hayatın her alanına girmesi, gereksinimleri da artırdı. Akıllı telefondan saate kadar birçok farklı cinste teknolojik aygıt kullanıyoruz. Bu aygıtların hem korunması hem de daha şık olması için aksesuarlara başvuruyoruz. Pembe Teknoloji Kurucusu Seda Alkan ise bu görüntüde çantasındaki eserleri gösterdi.

Bu çantanın içinde yok yok

Seda Alkan’ın çantasında aksesuar ismine yok yok. Birinci olarak bir power bank ve telefon kılıfını anlatırken, kılıfların her zevke uygun olduğunu söyledi. Ayrıyeten bayanlara hitap eden birçok modelin bulunduğunu, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel bir armağan olabileceğini belirtti.

Şık dizaynlı aksesuarların yanında, Karl Lagerfeld serisine özel hazırlanmış kılıfları da inceledi. Hem şeffaf hem de renkli kılıflara sahip olan Lagerfeld serisi, sert yapısıyla da inançlı bir kullanım vadediyor.

Seda Alkan, bu eserlerin dışında, farklı markalardan gelen şeffaf telefon kılıflarını, akıllı bileklikleri ve çantayı inceledi. Çantanın ayrıntılı özelliklerine değindi ve iş hayatında kullanışlı olacağını lisana getirdi.

Peki siz en çok hangi aksesuarı beğendiniz? Sizce en kullanışlı ve şık olanı hangisiydi? Fikirlerinizi yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks