Menu

Android’den Android’e telefon aktarma nasıl yapılır?

Android’den Android’e telefon aktarma sürecini Yeşil Robot kanalımızda sizler için adım adım anlattık. Gelin birlikte göz atalım!

admin 2 haftaönce 0

Yeni bir telefon almak her vakit heyecan vericidir. Daha heyecanlı kısmı ise eski telefonunuzdan yeni telefonunuza bilgi transferi yapmak. Pekala Android’den Android’e telefon aktarma nasıl yapılır? Yeşil Robot YouTube kanalımızda sizler için adım adım anlattık.

Android’den Android’e telefon aktarma sürecini adım adım anlattık

Videoda Xiaomi 13 ve Galaxy S24 Plus üzere iki farklı Android telefon ortasında bilgi transferinin nasıl yapıldığını anlatıyoruz. Bu süreci kablosuz yahut kablolu olarak gerçekleştirebilirsiniz lakin bu videomuzda kablolu bilgi transferini anlatıyoruz. Kablosuz bilgi transferi da birebir adımları izleyerek gerçekleştirilebilir, fakat internet suratınıza bağlı olarak biraz daha uzun sürebilir.

Xiaomi 13 modelinde esasen yüklü olan uygulamalarla, Galaxy S24 Plus’ı birinci sefer kurduğumuzda ise başlangıç ekranıyla karşılaşacağız. Bu ekranda, Xiaomi telefonumuzdaki hesaplarımızı ve öteki ayarlarımızı kopyalamak için bir QR kodu tarayacağız.

Kod tarandıktan sonra, Xiaomi telefonumuzdaki ayarlar, hesaplar ve öbür temel bilgiler Galaxy S24 Plus’a aktarılacak. Akabinde, Google hesaplarına giriş yapacak ve öbür kıymetli dataları, örneğin fotoğraflar ve görüntüleri, aktaracağız.

Bu süreci yaparken, eski telefonunuzdaki SIM kartınızı yeni telefona takmanıza gerek yok. SIM kartı transfer sürecini sona bırakabilirsiniz. Ayrıyeten, Google hesaplarına giriş yaparken SMS bilgisi de istenebilir, bu yüzden SIM kartınızı eski telefonda tutmanız kıymetli.

Samsung S24 Plus’a giriş yaptıktan sonra, tüm bilgilerinizin aktarılması biraz vakit alabilir. Bu süreçte, datalarınızın boyutuna bağlı olarak, transferin tamamlanması için beklemeniz gerekebilir. Lakin bu süreç tamamlandığında, telefon aktarma sürecinin başarılı olduğunu göreceksiniz.

Son olarak, data transferinin tamamlanmasının akabinde, tüm ayarlarınızın geldiğini ve eski telefonunuzdaki fotoğrafların yeni telefonunuzda da bulunduğunu göreceksiniz. Bu formda, Android’den Android’e telefon aktarma sürecini başarılı bir halde gerçekleştirmiş olacaksınız.

Daha ayrıntılı bilgi için görüntümüzün tamamını izlemeyi ve fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks