Menu

A Quiet Place devam sinemasından birinci fragman geldi!

Tanınan dehşet sineması serisinin merakla beklenen devam sineması A Quiet Place: Day One için birinci fragman yayınlandı!

admin 2 haftaönce 0

Yönetmen koltuğunda ünlü oyuncular Emily Blunt ve John Krasinski’nin oturduğu 2018 imali bilimkurgu kaygı sineması A Quiet Place, çıktığı vakit bir oldukça beğeni toplamıştı. Artık birinci sinemanın öncesini anlatan devam sineması A Quiet Place: Day One için birinci fragman yayınlandı. Gelin birlikte fragmana bir göz atalım.

A Quiet Place: Day One birinci fragmanı:

Paramount Pictures, izleyicilere orjinal sinemadaki olaylardan evvel yaşanan kaosa bir bakış sunan devam sinemanın birinci fragmanını yayınladı.

Bu yılın ortalarına yanlışsız gösterime girecek olan sinema, izleyicileri istilanın birinci evrelerine götürerek dünyamızın neden sessizleştiği konusunda fikir veriyor. Fragman, dünya dışı yaratıkların gelişine giden anlara geri sarılmadan evvel birinci sinemanın kısa bir özetiyle başlıyor.

Başrol oyuncusu Lupita N’yongo’nun karakterinin kalabalık bir kent caddesinde koşuşturmasına şahit olurken, gökyüzünde uzaylı istilasının başlangıcını işaret eden ani ateş çizgileri beliriyor. Canavarlar atağa geçip halk ortasında dehşet ve kaos yaratmaya başlayınca panik başlıyor.

Fragman boyunca, sinemanın değerli anlarından kesitler anlatının gidişatına dair ipuçları veriyor ve N’yongo’nun karakterinin harap olmuş kentten kaçmak için Joseph Quinn’in karakteriyle seyahatini gösteriyor. Ayrıyeten Djimon Hounsou, A Quiet Place: Chapter 2’deki gizemli Adadaki Adam rolüyle geri dönerek bu sineması evvelkilere daha da bağlıyor.

İlk iki sinemanın senaristi ve direktörü John Krasinski, A Quiet Place: Day One için direktörlük koltuğunu Michael Sarnoski’ye devretti. Lakin kendisi, kıssanın projede üretimci olarak yer almaya devam ediyor. Vizyona giriş tarihi 28 Haziran 2024 olarak belirlenen sinema, uzaylı istilasının gizemlerini ortaya çıkarmaya istekli hayranlar ortasında heyecanla bekleniyor.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

Etiketler
– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks